Fotbalové výsledky

11.09.2014 13:00

(07.09.2014, Muži) TJ JISTEBNÍK - VLČOVICE-MNIŠÍ , 1 : 1 (1 : 0)

Zdroj DENÍK.cz >>> Jistebnické poslal do vedení už ve 2. minutě Zdeněk Kadlčák, který využil chyby hostující defenzivy. Místo toho, aby Jistebník branka letní posily z Dětmarovic nakopla, bylo tomu naopak. Velkou šanci na vyrovnání měl pak hostující Košárek, ale jeho hlavička mířila na Krayzelovu klec. Vlčovická obrana v čele se Sokolovským ve druhé půli nedovolila domácím skórovat a byli to hosté, kteří sedm minut před koncem vyrovnali. Povedené střídání trenéra Reka proměnil ve vyrovnávající branku mladík Kahánek. Když pak hosté v závěru přečkali velkou příležitost Jistebníku, který se ještě dožadoval penalty po zákroku na Paskera, odvezli si „Vlčáci" z horké jistebnické půdy cenný bod. „Podali jsme hrozný výkon. Připadalo mi, jako kdyby nastoupili staří páni. Brzy jsme vedli a najednou to bylo z naší strany nějaké těžkopádné. Nebyla cítit bojovnost nebo zkušenost nových hráčů. Pět bodů, které jsme v posledních dvou utkáních ztratili, je obrovská ztráta, kterou hodně těžko skousávám," přiznal lodivod Jistebníku Richard Štros.

B: 2. Z. Kadlčák 83. Kahánek. Rozhodčí: Kyselý Uličný, Tomšík.

Jistebník: Krayzel Besta (Brázda), Lebica, Novobilský (Štandl) Horváth, Šamaj, Kušnír, F. Kadlčák, Kašpar (Nesvadba) Z. Kadlčák (Tyleček), Pasker (P. Mohyla). Trenér: Richard Štros.

Vlčovice: Sokolovský Lichnovský, Kordoš, Velička, Drozd Reček, J. Jalůvka, Klos (46. K. Harabiš), Názalaník (79. Kahánek) Beseda (87. Vlček), Košárek (59. Světlík). Trenér: Miroslav Rek.

Více info ZDE .

(07.09.2014, Dorost) TJ JISTEBNÍK - VEŘOVICE, 2 : 4

Naši dorostenci dnes podlehli družstvu Veřovic 2 : 4.

(07.09.2014, Žáci) TJ JISTEBNÍK - SPÁLOV, 2 : 1

Našš žádi dnes odehráli svůj první mistrovský zápas, ve kterém pozazili družstvo Spálova 2 : 1 po brankách: Natálka Fialová - 2x.