Fotbalové výsledky

15.09.2014 10:59

(13.09.2014, Muži) SUCHDOL - TJ JISTEBNÍK , 0 : 3

Naši muži porazili družstvo ze Suchdola 3 : 0. Branky vstřelili: Denis Horváth, Zdeněk Kadlčák, Jan Kušnír.

Info o zápase:

Suchdolská Lokomotiva se po remíze v Kozlovicích představila potřetí v sezoně na domácím trávníku a proti Jistebníku tahala od úvodu za kratší konec. Hostující celek trenéra Štrose byl aktivnější, ale vážnější příležitosti si vytvořit nedokázal. Udeřilo až okolo dvacáté minuty, kdy se po trestném kopu a následné teči prosadil jistebnický Horváth. Domácí za celé utkání, kromě rohových kopů, Krayzela výrazněji neohrozili. Favorizovaní hosté pak navýšili skóre po změně stran, kdy autor první branky Horváth šikovně vysunul Zdeňka Kadlčáka a hostující forvard v nájezdu na Dubce nezaváhal. Jistebnické vítězství pak pečetila další z letních posil, Kušnír, jenž byl na konci kombinační akce a jehož střela zpoza šestnáctky skončila až v síti. „Soupeř měl snahu, soustředil se na defenzivu, ale nám se zápas vydařil. V prvním poločase jsme si ale nevytvořili žádné velké šance. Kluci šli po vítězství tentokráte hladověji, ale i tak jsem tam viděl ještě řadu špatných věcí. Ale přece jenom to bylo o něčem jiném než posledně a rozhodla také naše zkušenost," těšil se z druhé venkovní výhry v sezoně lodivod Jistebníku Richard Štros. Suchdolští tak svou čtyřbodovou sbírku prozatím nerozšířili. „Hosté byli aktivnější, ale do vyložených šancí se nedostávali. My jsme se však nedostali vůbec k ničemu. Zbytečně jsme se zbavovali balonu a dostali jsme smolný první gól. Ve druhém poločase jsme se to snažili trošku otevřít, ale po druhém gólu, kterému, stejně jako u prvního gólu, předcházela naše chyba, se zápas zlomil," konstatoval hrající trenér Suchdolu Luděk Hanzlík.

B: Horváth, Z. Kadlčák, Kušnír. Rozhodčí: J. Mudra – Švec, Pustějovský.

Suchdol: Dubec – Randýsek, Hanzlík, T. Rek – Voda, Hes, Masnica, Trojan (80. J. Vandlík) – Meihack (55. Nezmeškal), Richtárik – J. Rek. Hrající trenér: Luděk Hanzlík.

Jistebník: Krayzel – Štandl (Rašek), Lebica, F. Kadlčák – Horváth, Šamaj, Kušnír, Brázda, Nesvadba (Pasker) – Besta, Z. Kadlčák (M. Tyleček). Trenér: Richard Štros.

(13.09.2014, Dorost) SUCHDOL - TJ JISTEBNÍK, 4 : 3

Naši dorostenci dnes podlehli družstvu Suchdola 3 : 4. Branky vstřelili: Patrik Štandl - 2x (2 penalty), Jiří Mohyla.

(13.09.2014, Žáci) VEL. ALBRECHTICE - JISTEBNÍK, 9 : 1

Naši žáci dnes podlehli silnému soupeři z Velkých Albrechtic vysokým výsledkem 1 : 9. Jediný náš gól vstřelil Mates Rada.

(12.09.2014, Stará Garda) SG JISTEBNÍK - SG FULNEK, 3 : 2

Naše Stará garda obstála v dalším utkání, tentokrát porazili Starou gardu z Fulneka těsným výsledkem 3 : 2, po brankách: po brankách Tomáš Wojcik - 2x, Luboš Szilinský.