MUŽI vs. Hukvaldy

24.08.2013 20:00

TJ SOKOL HUKVALDY - TJ JISTEBNÍK 4:2 (4:1)

PRŮBĚH UTKÁNÍ:

Domácí premiéra přinesla hned tři zasloužené body. Velkou měrou se o ně postaral útočník Košica, autor hattricku. V duelu nováčků se diváci rozhodně nenudili. Rána Vichra skončila po trestném kopu na tyči, šanci hostí vzápětí vyrážel Sasín zase na břevno. Gólu se ale domácí přece jen dočkali. Sasínův výkop prodloužil Grufík na Košicu a ten střelou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Ve 23. minutě hosté faulovali v šestnáctce pronikajícího Grufíka a pískala se penalta. Tu pak s přehledem proměnil Galásek. Hukvaldy byly při chuti. Po půlhodině hry vysunul Huvar svého parťáka z útoku a Košica potvrdil, že si nazul střelecké kopačky. Ve 34. minutě pozapomněli domácí bránit a Mohyla vykřesal hostům malou naději. Jenže Hukvaldy mají v útoku kanonýra Košicu. Ten ještě do poločasu zkompletoval svůj hattrick. Na začátku druhé půle se opět Mohylovi podařilo snížit na 4:2, jak se ale později ukázalo, byl to poslední gól tohoto střetnutí.