INFO A PLÁNOVANÉ AKCE

15.11.2013 09:24

CO SE DOPOSUD STALO:

ŘÍJEN >>>

- naši žáci a část mladších dorostenců se v rámci školního turnaje COCA COLA CUP 2014 zúčastnila fotbalového klání mezi prestižními školami. To vše se odehrálo dne 22.10.2013 na umělce v Bílovci. Náš Jistebník se umístil na krásném třetím místě, hned za favority turnaje (viz. minulý rok) Sportovní školou Bílovec a ZŠ Npor. Loma.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE . Malý článek od paní uč. Richtarové, přímo ze stránek ZŠ Jistebník, najdete ZDE (pozn. pod datem 22.10.2013)

 

- BRIGÁDA, 31.10.2013

Této brigády, hlavně na hrabání listí a úklid tribuny, se zúčastnilo celé družstvo ŽÁKŮ, většina DOROSTENCŮ a také někteří BENJAMÍNCI. Na konci brigády se opékaly brambory, kluci i holky dostali malé občerstvení a všichni brigádu společně zakončili malým fotbalovým zápasem pod umělým osvětlením. 

Touto cestou bychom chtěli všem brigádníkům za celý Výkonný výbor TJ Jistebník ještě jednou poděkovat.

 

LISTOPAD >>>

- naše družstva MUŽŮ, DOROSTU I ŽÁKŮ ukončila podzimní sezónu a dopřávají si oddech, aby načerpali sílu do jarní části sezóny

- MUZI se s počtem 15ti bodů umístili na 10. místě

- DOROST (spojený s Petřvaldem) se s počtem 7mi bodů umístil na 5. místě  

- ŽÁCI se s počtem 16ti bodů umístili na 2. místě

Více informací vč. tabulek najdete ZDE

CO NÁS TEPRVE ČEKÁ:

LISTOPAD >>>

- čeká nás již tradiční a hlavně prestižní fotbalové klání mezi NÁDRAŽÍM a VESNICÍ a to tuto sobutu 16.11.2013 na hřišti TJ Jistebník. Příjďte si zahrát nebo jen povzbudit „právě ty své favority“ …. Výkop je ve 14:00 hod. - ZA KAŽDÉHO POČASÍ !!!

Více informací ZDE anebo na facebooku

 

- naši Žáci se zúčastní v neděli 17.11.2013 každoročního „Zimního turnaje v Brušperku“

  informace pro rodiče (věci, které si žáci mají vzít s sebou) najdete ZDE

 

PROSINEC >>>

- aby naši muži nelenili a nepřišli o „kontakt“ jak s kamarády tak s míčem, domluvili jsme jim

Od čtvrtku 05.12.2013, od 17:30 hod. tréninky v tělocvičně ZŠ T.G.M. Jistebník. Více informací, vč. termínu zimní přípravy najdete ZDE  

 

LEDEN >>>

- zimní příprava našich mužů začne pravděpodobně již v měsíci lednu, více informací ZDE

 

- pilně pro Vás připravujeme program a výběr kapel na každoroční Sportovní ples – již máme termín, aby jste si jej mohli zapsat do svého kalendáře. Sportovní ples se bude konat v pátek 24.01.2014 od 19:30 hod. (více informací Vám samozřejmě budeme co nejdříve doplňovat).