Jistebník vs. Jakubčovice

13.10.2013 14:17

 

TJ TATRAN JAKUBČOVICE - TJ JISTEBNÍK 5:1 (2:0)

Po dvou venkovních porážkách a domácí remíze se Suchdolem nastupovaly Jakubčovice do zápasu s jasným cílem tříbodového zisku. Už v prvním poločase nakročili svěřenci Aloise Tomečka vstříc páté výhře v sezoně, která je vynesla na třetí místo, s pětibodovou ztrátou na vedoucí Starý Jičín. Po změně stran potěšili Jakubčovičtí své fanoušky ještě třikrát. Domácí vedl k vítězství navrátilec do základní sestavy Roman Jahoda, který premiérovými trefami v sezoně přispěl k vysokému vítězství. „Po těch našich třech nevydařených zápasech jsme připravili několik změn, které se osvědčily v náš prospěch. První poločas byl z naší strany velice kvalitní. Bohužel ještě další gólové šance jsme neproměnili. Začátek druhého poločasu vyšel ale lépe hostům. Měli dvě šance, ale nás podržel výbornými zákroky Buček. Pak jsme třemi góly rozhodli zápas a nepřipustili jsme žádné komplikace. Chtěl bych ještě vyzvednout vydařený návrat Romana Jahody do základní sestavy. Jsem rád, že je momentálně zdravotně v pořádku," řekl spokojeně domácí kouč Alois Tomeček. Na domácím vítězství už nic nezměnila ani branka Lebici ze závěru utkání. „Zápas nám vůbec nevyšel a soupeř byl v každém ohledu lepší. Naše hra byla opravdu špatná. Řečeno boxerskou terminologií, kdyby byla možnost hodit na hřiště ručník, tak bych toho využil a zápas by se ani nemusel dohrávat," řekl k utkání jistebnický lodivod Richard Štros.

 

Branky: Jahoda 2, K. Molnár, Ďurica, Šťastný, Lebica 

Rozhodčí: Porubec Moravec, Horáková

 

Sestava:

Jakubčovice: Buček Sigmund, Sommer, Křenek, Málek (Pecka) Vavroš (Šaran), Jahoda (Pavelka), Šťastný (Klevar), K. Molnár Ďurica, P. Zagol (Houfek). Trenér: Tomeček. 

Jitebník: P. Krayzel, M. Tyleček (M. Novobilský), M. Lebica, P. Nesvadba (T. Vykydal) J. Rašek (J. Veselý), F. Kadlčák, J. Šoltýs, M. Pasker (V. Planka), A. Kašpar, P. Mohyla, M. Mohyla. Trenér: Štros.

Čtěte více: ZDE .