Jistebník vs. Kateřinice

28.10.2013 17:16

 

TJ SOKOL KATEŘINICE - TJ JISTEBNÍK 2:0 (0:0)

O důležité body se hrálo v Kateřinicích. Bojovný fotbal nenabídl v prvním poločase žádnou gólovou šanci. Kateřinicím se podařilo poločasové střídání, kdy Poláškem a Hýlem oživili hru domácích. Polášek se ihned po svém příchodu na hřiště zapsal mezi střelce a šťastnou trefou kolenem otevřel skóre zápasu. V polovině druhé půle si pak s nabídnutou šancí poradil opět Polášek, jenž podruhé v utkání překonal Krayzela. Hosté v závěru zahrozili z přímého kopu, ale pohotový zákrok vytasil domácí brankář Müller. Kateřinice se tak na šestý pokus konečně dočkaly vítězství na domácím trávníku. „První poločas to byla kopaná. Šlo vidět, že jde o hodně. Zápas byl o prvním gólu, který jsme naštěstí dali my. Polášek byl tam, kde má útočník být, a předvedl výborný výkon. S Libhoštěm podobou šanci nedal, ale tentokráte to vyřešil s přehledem a zvýšil na 2:0. Jsem rád i za něj, že mu to tam padlo. Ale všichni kluci bojovali a chtěli vyhrát. Výhru jsme vydřeli a je pro nás hodně důležitá. Pomohlo nám poločasové střídání. Polášek byl, se stoperem Janečkem, naším nejlepším hráčem na hřišti," pochvaloval si domácí trenér Tomáš Malý. Nováček z Jistebníku tak v posledních pěti kolech uhrál pouhý bod. „Složité to bylo ve všech směrech, terénem počínaje, až po tmu, která byla na konci zápasu. Dohrávalo se, řekl bych, ve tmě, kdy balón téměř nebyl vidět. I s domácím trenérem už jsme na rozhodčí křičeli, ať zápas ukončí, protože šlo o zdraví hráčů. Malá hřiště nám nevyhovují. Byla to prostě kopaná. Do vyložené šance jsme se asi nedostali. Je mi líto fanoušků, kteří nás přijeli povzbudit. Chci jim za to poděkovat, že nás přijeli ve velkém počtu podpořit, a jsem rád, že i když se nám momentálně nedaří, stojí při nás i nadále," děkoval trenér Jistebníku Richard Štros příznivcům svého týmu.

Branky: Polášek 2

Rozhodčí: Takáč, Tomšík, T. Lakomý.

Sestava - Kateřinice: Müller J. Tyleček, Janeček, Jiří Kuchař ml. Nagy (46. M. Hýl (90. Brus)), Zachoval (65. D. Lys), P. Lys (46. Polášek), Jan Kuchař, L. Richter J. Richter, T. Bittala (72. Jiří Kuchař st.). Trenér: Malý

Sestava - Jistebník: P. Krayzel, M. Novobilský (S. Mácha), M. Lebica, P. Šamaj, J. Štandl (P. Nesvadba) M. Mohyla (J. Šoltýs), F. Kadlčák, A. Kašpar, T. Wojcik (M. Pasker), J. Rašek (O. Veselý), P. Mohyla. Trenér: R. Štros.

 

Více info najdete ZDE .