Jistebník vs. Kozlovice

23.09.2013 07:32

FC KOZLOVICE - TJ JISTEBNÍK 0:1 (0:0)

Info:

Velmi kvalitní utkání z obou stran mohli shlédnout fotbaloví fanoušci v Kozlovicích, kam přijel Jistebník. Po půlhodině hry domácí podržel brankář Chlebek, který zlikvidoval jednu z jistebnických šancí. Na druhé straně pak proti pozornému Krayzelovi, který odchytal vynikající zápas, neuspěl Jan Harabiš. Hráči Jistebníku byli po většinu času důraznější a místy i techničtější než domácí fotbalisti, kterým chyběl útočník Martin Krpec. Utkání nakonec rozhodla jediná branka ze 78. minuty. Po rozehraném trestném kopu, vracel míč před branku Lebica, kde se ve skrumáži před Chlebkem nejlépe zorientoval Planka a protlačil balón do sítě. „Byl to remízový zápas, i když šance byly na obou stranách. Po taktické stránce jsme to zvládli velmi dobře. Hráči ukázali bojovnost a tím dokázali, že jsou schopni hrát i s mančafty, které pomýšlejí na přední příčky. Domácí v závěru tlačili, měli hodně rohů a trestných kopů, ale hráči v čele s gólmanem Krayzelem, který podal vynikající výkon, všechno zvládli. Opravdu se hrál kvalitní fotbal nahoru, dolů a ke konci už oběma týmům docházely síly," líčil průběh střetnutí jistebnický trenér Richard Štros, jehož tým se díky třem bodům z Kozlovic dostal do čela soutěže. „To asi nikdo nečekal. Na začátku sezony jsem ale říkal, že myslíme na nejvyšší mety, a můžu to zopakovat znova. Člověk musí vždycky mít ty nejvyšší cíle, bez toho to nejde. Asi si nyní budeme muset vystřihnout tabulku z novin," dodal s úsměvem kouč Jistebníku. Kozlovičtí fotbalisté můžou odčinit porážku už v neděli, kdy ve svátečním krmášovém utkání přivítají celek ze Starého Jičína.

Branky: 78. Planka

Rozhodčí: Kreželok, Tatarka

Sestava:

Kozlovice: Chlebek Žáček, P. Krpec, Prudký, Vašenda Vaverka, M. Bednář, Zeman, Ermis Slanina (Fojtík), Harabiš. Trenér: Petr Tichavský

Jistebník: Krayzel Novobilský, Lebica, Kašpar M. Mohyla (J. Veselý), Pasker (Štandl), Šamaj, Kadlčák, Mácha (Vykydal) Rašek (Planka), P. Mohyla. Trenér: Richard Štros.

Čtěte více ZDE .