Jistebník vs. Libhošť

29.09.2013 19:24

FC LIBHOŠŤ - TJ JISTEBNÍK 2:0 (1:0)

Info:

Na libhošťský pažit přicestoval nováček soutěže z Jistebníku a po dvaceti minutách hry musel hostující brankář Krayzel lovit míč ze sítě. Domácí útočník Bednář se obtočil kolem bránícího hráče a přesnou střelou otevřel skóre zápasu. Při souboji došlo ke kontaktu s bránícím hráčem, ale rozhodčí nechal hru pokračovat. „Náš obránce inkasoval úder loktem do hlavy, ale hrálo se dále. Je možné, že to ale nemuselo být vidět," vysvětloval trenér hostů Richard Štros. Na začátku druhé půle mohl přidat druhý gól domácího týmu Zdeněk Čapka, ale nestalo se tak. Po hodině hry pojistil vedení Karasova týmu Jachník, který si naběhl na přihrávku za obranu a překonal Krayzela. „Byl to zápas bez vyložených šancí na obou stranách, kdy soupeř byl fotbalovější. Nám se zápas vůbec nevydařil. Měli jsme problém založit nebezpečný útok. Dokázali jsme si vytvořit pouze náznaky šancí. Ve druhém poločase jsme hru otevřeli. Chtěli jsme to ještě zvrátit, ale druhý gól už domácí uklidnil," poznamenal k zápasu trenér Jistebníku.

Branky: 20. J. Bednář, 61. Jachník.

Rozhodčí: Žáček Kubánek, Hrňa

Sestava:

Libhošť: Martinovský Palička, Eckelsberger, D. Velart, Symerský J. Čapka (55. Krumpolc), Jachník, M. Blažek, T. Blažek (78. V. Tomšík) Z. Čapka (64. Dědík), J. Bednář (83. Chromečka). Trenér: Miroslav Karas 

Jistebník: Krayzel Novobilský, Lebica, Kašpar (M. Tyleček) M. Mohyla, Šamaj, Štandl, Šoltýs (O. Veselý), Mácha (Nesvadba) Rašek (Pasker), P. Mohyla. Trenér: Richard Štros.

Čtěte více ZDE .