Nováček z Jistebníku dokonal obrat proti Kopřivnici (napsali o nás ...)

19.08.2013 17:00
TJ JISTEBNÍK FC - KOPŘIVNICE 4:3 (1:2) ....... zdroj informací https://novojicinsky.denik.cz
 
Lepší vstup do sezony si nováček z Jistebníku ani přát nemohl. Proti Kopřivnici šel sice zásluhou Raška brzy do vedení, ale hosté stihli ještě do poločasu skóre otočit a v 72. minutě zvyšoval Mičaník už na 3:1. Hostující svěřenci Milana Svobody si však nakonec neodvezli ani bod. Stíhací jízdu Jistebníku začal střelou z velkého vápna Ondřej Veselý, za dvě minuty vyrovnával Kašpar a v 89. minutě dokonal obrat přesnou hlavičkou Petr Mohyla.
 
„Hned v úvodu jsme šli do vedení, ale pak jsme měli několik vyložených šancí, které jsme neproměnili, a hosté začali hrozit z rychlých brejků. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem, zvrátit utkání, ale stal se opak, kdy nám hosté dali z brejku třetí gól. Začali jsme hrát vabank, vysunuli jsme stopera a hrálo se převážně na polovině Kopřivnice, s tím, že měli hosté ještě jeden brejk, kterým mohli utkání definitivně rozhodnout. Osm minut před koncem však začal náš obrat a jsme rádi, že jsme utkání nakonec dotáhli do vítězného konce," vracel se k závěrečné euforii domácí trenér Richard Štros.
 
Branky: 3. Rašek, 82. O. Veselý, 84. Kašpar, 89. P. Mohyla - 8. Hanzelka, 44. Kapsa, 72. M. Mičaník. Rozhodčí: Beseda - Hrňa, Růčka.
 
Jistebník: Krayzel - Novobilský, Lebica, Kašpar - O. Veselý (J. Veselý), Šamaj, Šoltýs, F. Kadlčák, M. Mohyla (Pasker) - P. Mohyla, Rašek. Trenér: Richard Štros.
 
Kopřivnice: Beňo - Daňhel, Maslák, Březina, Petráš - Fišnar (65. Pala), Kapsa, M. Mičaník, Okřesík - J. Špaček (82. Kostelník), Hanzelka (67. Štěpán). Trenér: Milan Svoboda.
 
Celý článek ZDE .
Fotogalerie ZDE .
 
Autor článku: Dalibor Tobola